Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
SL9009 nevű felhasználó kérdése:

A Neptun azt hiszi, hogy először lépek be. Mi a teendő?

Az ELTE ÁJK-r járok. Kb. 20 perce beléptem a Neptunba és megjelent egy jelszócsere ablak amitől nem tudok semmihez sem hozzáférni. A leírásában pedig ez szerepel:

"Kötelező jelszóváltoztatás első belépéskor.

Kérjük először adja meg régi jelszavát, majd az új jelszót és kattintson a 'Jelszó megváltoztatása' feliratú nyomógombra."

Ezzel csak az a probléma, hogy másodéves vagyok és egyértelműen nem ez az első belépésem.

(Moodle és a Q-tér rendesen működik)

Keress kérdéseket hasonló témákban: jelszó, ELTE-ÁJK, ELTE, Neptun

ápr. 19. 00:54  Privát üzenet  

A válasz
Doros nevű felhasználó válasza:

Miért itt kérdezed, miért nem a kari Neptun-felelősnél? Ő konkrétan tud segíteni, illetve tudja, ki az illetékes informatikus esetleg.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 19. 02:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a teendő akkor, ha a Neptun kiírja, hogy a tárgyfelvételhez a Mentés gombra kell kattintanom, de nincs Mentés gomb? :D
Ha Neptunon keresztül elutasítottam a megajánlott jegyet, de időközben meggondoltam magam akkor ilyenkor mi a teendő? Hogyan tudnám mégiscsak elfogadni?
Ha nem adja ki a neptun a bankszámlaszám hozzáadása lehetőséget mi a teendő?
A neptunban véletlenül felvettem egy tárgyat, de nem tudom leadni? Ilyenkor mi a teendő?
Felvettek de nem megyek. Mi a teendő?
Mi a teendő a ilyenkor? (Neptun)

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!