Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Balaton Környékén laksz? Ha...

A Balaton Környékén laksz? Ha igen kérlek írjál!

Figyelt kérdés

Egy Újságra lenne szükségem de azt CSAK a Balaton környékén árulják..És megkellene venni azt az újságot és elpostázni nekem. Természetesen a bankszámlaszámlájára elutalom a pénzt az újságért illetve a postaköltséget is vállalom!

Kérlek segítsetek.

Köszönöm..


2010. júl. 5. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
én jövőhéten megyek a Balatonra nyaralni. talán tudnék segíteni.
2010. júl. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Melyik városba fogsz menni ??
2010. júl. 5. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:
én a balaton mellett lakom :D milyen ujság kell?
2010. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem a mostani Twist magazinra lenne szükségem amibe Justin Bieberről 6óráis poszter van meg egyébként is már nagyon régóta szeretném azt az újságot. Írtam is az inMedio-nak hogy hol lehet kapni Mo-n de elküldtek egy listát ahol csak Balaton környéki helyek voltak szval csak ott lehet kapni. de sajnos én a Tiszántúlon lakok és a Balatonra is csak augusztus fele megyek félek addig már nem lesz újság. vagy ha marad is azt vissza kell küldeni vagy valami. de sajnos telefonszámot se adtak hogy megbeszéljem velük hogy tegyék el mert nekem biztosra kell de csak később tudok menni érte.
2010. júl. 8. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!