Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orális szex undorodik tőlem?

Orális szex undorodik tőlem?

Figyelt kérdés

Terhes kismami vagyok a szex tilos így maradt az orál. Én nagyon szívesen csinálom neki ha arra vágyik naponta többször, mert tudom nehéz kibirnia szex nélkül ezért kárpótolni szeretném.. nekem is elég rossz de a baba mindennél fontosabb!

A kérdés az lenne, hogy én bármikor csinálom, ha kedve támad hozzá, le is nyelem mert úgy esik jól neki..

Én pedig jó, ha heti egyszer "kérem"

Most legutóbb nagyon szerettem volna már teljesen kivoltam..

Mikor meglátta mennyire be vagyok nedvesedve és ugye terhesseg alatt sokkal bovebb a folyas is undorodva nezett ra es azt mondta nem csinalja majd ha meg furodtem . Ennyire még sose éreztem magam megalazva nincs semmi féle gomba vagy hasonlo mert elotte egy nappal néztek méhszajat és biztos szoltak volna

Mondtam neki hogy termeszetes a bovebb folyas terhesen foleg a harmadik trimeszterbe de csak fintorgott

Ebbol jol ossze vesztunk en igy mar nem tudnam elvezni nem akarom hogy csinalja de en se neki.

Szerintetek kinek volt igaza?


2019. ápr. 23. 00:17
 1/4 anonim válasza:
Hát eléggé
2019. ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A leírtak alapján, ha velem történt volna ez meg, akkor valószínűleg én is hasonlóan reagáltam volna.

Mivel te orálisan kényezteted, sőt le is nyeled a spermát, mert neki az az élvezetes, ám mikor neked kellene: nem viszonozza, ez egyáltalán nem fair.


Csak ha most ez van, mi lesz később? A babát mindketten akartátok, vagy inkább csak te? Esetleg nem gondolta, hogy ez az egész ezzel (is) fog járni? Egy kapcsolat kompromisszumokra épül, de ez nem jelenti azt, hogy csak az egyik fél az, akinek engednie kell.

Remélem sikerül megbeszélnetek, túl jutnotok rajta, mert ez rányomhatja a bélyegét a további kapcsolatotokra.

2019. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ez nagyon gáz szerintem ... a ferfiak elvárják hogy lenyeljük a spermat mert az olyan jo de ők erre nem kepesek?? 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2019. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gaz es mivel jo 3 eve irtad a kerdest... Egyutt vagytok meg ? Miutan lenyeled, szopizd tovabb neki, attol kikeszited :)
2022. márc. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!