Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért majdnem az összes...

ThisIsNotHuman kérdése:

Miért majdnem az összes fiúnak a dagi lányok jönnek be? .

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom hogy mennyire szexi ha valakin van felesleg(60-100kg) meg hgy a vékony nem is vonzó, a lapos has undorító meg taszító, nem értem :( az ismerőseim közül is mindenki a husibb, dagibb lányokra bukik ...

2019. ápr. 25. 17:04
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
(Úgy értettem hogy ha 60-100kg körül van a nő az vonzó)
2019. ápr. 25. 17:05
 2/13 anonim válasza:
86%

Szerintem ezt mindenki máshogy gondolja

Vannak ténleg olyanok akik a kicsit húsosabb lanyokat szeretik,Ez igaz,de van akinek a vékony lányok jönnek be. Ezzel nincs semmi baj,mindenkinek más az ízlése

2019. ápr. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Mi van????


1. Milyen majdnem minden fiúnak? Mindenhonnan az folyik, hogy csak akkor lehetsz szép, ha 30 kiló vagy vasággyal, és közben kockás a hasad. Hol élsz te?


2. Ettől függetlenül sok pasinak bejönnek a husibb csajok, de gyávák ezt felvállalni, kb. 0,01%-uk vállalja fel az ízlését.


3. 60 kiló az mióta dagi, meg husi? Nooormális, Margit?


3. Azért a 60 meg a 100 kiló között van némi különbség, ne vedd egy kalap alá.


4. Arról, hogy te nem tudsz bepasizni, nem a dagi lányok tehetnek. Valamiért taszító vagy a pasik számára. Ez valószínűleg nem a külsőd, hanem a viselkedésed miatt van.


5. Nem a lapos has taszító, hanem az undorító anorexiás csontváz alkat. Akár divat, akár nem.

2019. ápr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Az én ismerőseim közül egyiknek sem jönnek be a testesebb lányok.

Amúgy a 60 és a 100 között tényleg nagy a különbség. És persze a magasság is számít, nem keveset. Mert egy 160 cm-es lányon a 100 tényleg sok, de ha valaki 170 cm és "csak" 60 kg akkor az bőven nem dagadt. De még husisabbnak sem mondanám.

2019. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A 60-100kg-ot magasságba számítottam bele pl 150-160 cm- hez a 60 és 175 -185-höz a százat pl ( tudom hogy elég rosszúl fogalmaztam meg 😅)


Nem azért írtam ki mert nem tudok barátot szerezni, csak mindenkitől azt hallom hogy a dagibb lányok ezerszer jobbak mint azok akik sportolnak és tesznek az alakjukért

2019. ápr. 25. 17:56
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy tévedés, nem minden fiúnak a dagi lányok jönnek be. Szerintem 5-ből 4-nek a soványak, mint ahogy 5-ből kb. csak 1 lány dagi Mo.-n. Nekem speciel bejönnek a zsíros pipik, de nem ez az általános ízlés, és nem várom el hogy mindenki ezt kövesse. :)

27/F

2019. ápr. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
85%
Nem tudom de melyik dimenzioban elsz, de ha ott a tobbsegnek a dagi lanyok jonnek be, akkor kerlek invitalj mar meg oda! Mennyivel konnyebb lenne az eletem... :D
2019. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert nekem az jön be, 180-185 cm, 100-130 kg vagy nagyobb is lehet. Nem tehetek az ízlésemről.
2019. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most egy 180valahány centis csaj tetszik, de nincs 60 kiló! Nagyon vékony hosszú combjai vannak és arányaiban nagy mellei. Szóval nem értelek!
2019. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Genetika!

Kódolva van a férfiakban az ilyen, csakúgy mint a nőknél.

Nőknél: - Náluk idősebb nagydarab legyen a pasi aki megvédi.

Férfiaknál - Fiatal, termékeny.

Termékeny nőket mindig molettként ábrázolták. Plusz nem semmiért van annyi sok molett női szobor és festmény a 500-1500-as évekből. Ezelőtt a molett nők voltak a legszexibbek. 1800-as évek előtt volt, hogy az urak nem vették el a sovány lányokat, mert féltek, hogy az utódot nem tudja élve világra hozni, vagy iylesmi... Régen nem volt császározás. Belehaltak. :(

Remélem segítettem!

2019. máj. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!