Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy johetnek ki ebbol kevesbe...

Hogy johetnek ki ebbol kevesbe hulyen?

Figyelt kérdés

Nagyon bena voltam most ponteken, a ceg akikhez megyek dolgozni atiranyitottak mashova, ahol a papirokat es az uzemorvosit csinalnak. Hetfon kell menjek 2 kulonbozo helyre, kaptam viszont egy idopontot hogy 2 orara kell menjek csak eppenseggel nem tudom, hogy az uzemorvoshoz kell menjek akkorra vagy a papirokat elintezni. Es ketszer hivtam vissza a not hogy akkor az idot pontositsuk mert elsore sikerult ugy leirjam hogy osszezavarjam magam. Masodjara vilagos lett csak eppen azt nem kerdeztem meg hogy 2 orara akkor az uzemorvoshoz kell e menjek. Azt tudom hogy a papirokat kell elobb elintezzem es utana kell menjek az uzemorvoshoz.

Fol kene hivjam viszont mem tudom mit mondjak hogy ne csinaljak tok hulyet magambol.

Segitsetek kerlek.😥



2019. ápr. 28. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne magadból csinálj hülyét, hanem belőlük :)

2-re menj oda hozzájuk, és ha bajuk van veled, megmondod, hogy ők kérettek téged ide 2-re :)

2019. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat csak ha meg azcuzemorvoshoz kell menni 2re az gaz
2019. ápr. 28. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak mond azt, hogy nem vagy benne biztos, hogy hova kell menj 2-re, ezert kered, hogy pontositsatok. Ennyi.
2019. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:

Nem tudni ebből, hogy mi pontosan ez a "papírokat" elintézni. Ha jól sejtem akkor voltál egy telephelyen (vagy üzemben...) és máshol van a munkaügy és az üzemorvos is.


Elvileg előbb kellene kapnod egy papírt amivel mehetsz az üzemorvoshoz, azt tölti ki az orvos, majd azzal vissza is kell menned a munkaügyre. Elvileg így kellene.


Persze lehet, hogy mehetnél az orvoshoz is, mert odatelefonáltak neki. :) Na ezzel nem is vagy előrébb. :)


Nézd ki a telefonszámát annak a két helynek ahova menned kell, nyilván van címed és talán más adataid is, név, stb. Hívd fel azt a két helyet, beszélj azzal akihez mennél, és beszéld meg velük az időpontokat.

2019. ápr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
Vagy hívd fel, hogy a kishúgod megette a papírt. Utána meg hívd fel megint, hogy most meg a macska ette meg. 😝
2019. ápr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Vagy hívd fel, hogy még tovább kellene pontosítani. 😝
2019. ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátom. Ne is menj dolgozni, ha egy ilyen problémát nem tudsz egyedül megoldani. Komolyan. Nem bántásból írom.
2019. ápr. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!