Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "a" betűk számának jelentése?

"a" betűk számának jelentése?

Figyelt kérdés
Valahol hallottam, hogy ha valaki ráír valakire és egy "szia"- val kezdi, több féle jelentése lehet, attól függően, hogy hány "a" betűt biggyeszt a végére, de az interneten sehol sem találtam róla semmit. Esetleg valaki tudja?

2019. máj. 2. 18:54
 1/3 anonim válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy annak lenne bármiféle jelentése..

viszont személy szerint nálam attól függ, mennyire kedvelem az illetőt :D ha valakivel csak beszélőviszonyban vagyunk vagy ilyesmi, akkor elég egy "helo" vagy egy "szia" , ha valakit kedvelek, mint havert vagy barátot, akkor általában 2 'a' betűt teszek a végére vagy mikor mennyi jön.. ha van egy jó barátom, akivel már nagyon régen beszélünk, akkor csak odanyomok egy halommal.. ha meg már esetleg kiszemelt, vagy jelen esetben a párom akkor már a 'j' betű is pdacsúszik :D :)

20L

2019. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2019. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2019. máj. 2. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!