Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez az egesz tinder ingyenes!?

Ez az egesz tinder ingyenes!?

Figyelt kérdés
Marmint a hasznalat es a regisztracio is!?

2019. máj. 2. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Használhatod ingyen is de korlátozva,pl xy embert tudsz csak jobbra balra húzni,aztán pár órát vagy egy fél napot várnod kell,hogy fojtathasd.Elő is lehet fizetni de drága is meg felesleges is,az egész tinder egy nagy hülyeség.
2019. máj. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Regisztrációra én is kíváncsi vagyok, hogy az ingyenes-e és nem fog folyamatosan a belépő SMS után vonni a telefonról pénzt.
2019. máj. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2# Wow :D komolyan a gyakorin egy kérdésből kell megtudnod?


Töltsd le és olvasd el a feltételeket.


Meg hogy vonna le a kártyádról akármit is? Semmi sem von le az appok világában a kártyádról semmit. Ez nem a 2000es évek a feltőtő kártyákkal.


Ha bármit is akarsz venni meg kell adnod az bankkártya adataidat.


Uram isten...

2019. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves harmadik válaszadó!


Feleslegesen nem teszek fel külön kérdést, ha egy másik kérdés által is megtudhatom a választ. Ha feltettem volna egy külön kérdést róla, akkor azért szóltál volna be?


Uram isten.. Nem a bankkártyámra gondoltam, ne légy ennyire buta. És képzeld el nekem feltöltős a TELEFONOMBAN a kártyám, mivel nem nyomkodom egésznap, így nincs szükségem rá, hogy előfizus legyen.😅


Köszönöm amúgy a felesgles kötözködő válaszodat! Így már remélem teljes az életed!😚

2019. máj. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Uram isten.. Nem a bankkártyámra gondoltam, ne légy ennyire buta. És képzeld el nekem feltöltős a TELEFONOMBAN a kártyám, mivel nem nyomkodom egésznap, így nincs szükségem rá, hogy előfizus legyen"



Te nem értetted ... Pont azt mondtam hogy ezek a dolgok nem úgy mennek hogy a feltőltős egyenlegedről leszívják a pénzt, mint ahogy még régen smseken keresztül lehetett :D


Hanem most már bankártya adatokat kérnek. Amit nyílván észre vennél ha rá mennél a fizetős szolgáltatásaira, mert van ... de az app ingyenes.


Légyszíves ha fenhangon akarsz válaszolni mintha értenél a dolgokhoz legalább olvasd el kétszer amire válaszolsz.

2019. máj. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!