Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tippmixen kb 30 év múlva...

Tippmixen kb 30 év múlva megfognak változni a fogadások?

Figyelt kérdés
Úgy értem máa fajták lesznek?Vagy marad minden a régi?Mert én sokaktól úgy hallottam hogy bővítik inkább!Szerintem az lenne a jó ha nem változna meg sose!Mert már egy ideje mindenki ezzdl játszik?Szóval akkor nem fog?
2019. máj. 9. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
30 ev mulva? Ember... masfel ev mulva is siman valtozhat a szerencsejatek-torveny, uj szabalyok johetnek, uj jatekokat vezethetnek be, barmi lehet. Neked ez most nagyon tetszik es mindig maradjon ilyen mert az jo es ugye akkor ugy is marad, na ez kb. egy 8 eves gyerek szellemi szintje.
2019. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a következő 3 évtizedben nem alakul ki egy humanitárius katasztrófa, nem tör ki atomháború, a klímaváltozás miatt sem önti el a kontinensek nagy részét az óceán és egyetlen meteorit sem fog a Földbe csapódni, akkor valahogy majd csak átvészelem, hogy változni fognak a Tippmix-szabályok... :DDD
2019. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30 év múlva már a kopjafám is elporladt, nemhogy az érdekeljen, mi lesz a mixen. Pedig minden nap játszom. Amúgy jó ideje ezen pörögsz. Naponta kérdezed. Engedd már el bro. Élj...!!!!
2019. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 2*Sü ***** válasza:

> Tippmixen kb 30 év múlva megfognak változni a fogadások?


Mivel sem időgépünk, sem kristálygömbünk nincs, így a kérdés megválaszolhatatlan.


Illetve biztos, hogy változni fognak a szabályok 30 éven belül. Hogy miben és milyen irányban? Nyilvánvalónak kellene lennie, hogy erre senki nem fog tudni felelni. Vagy te meg tudtad volna mondani 30 évvel ezelőtt, hogy a lottóban be fogják vezetni a nyereményhalmozódást? Vagy hogy lesz egy opcionális játék a játékban (Joker)? Vagy hogy lesz gépi fogadás? Nyilván nem.


Meg nyilván maguk a különböző sportok és azok szabályai is változni fognak.


Simán elképzelhető az is – értsd: senki nem tudja, hogy megtörténik-e, de elképzelni el lehet –, hogy három év múlva az egész Szerencsejáték Zrt. megszűnik, és privatizálják az egész szerencsejáték piacot. Az is simán elképzelhető, hogy egy év múlva vezetnek be egy drasztikus változást a szabályokban. Ha azt vesszük a TippmixPro bevezetése is tekinthető a szabályok kibővülésének, persze ez úgy történt meg, hogy a Tippmix javarészt maradt az, ami. Az is lehet, hogy 20 év múlva is nagyjából ugyanezek a szabályok lesznek, mint ma, elhanyagolható változásokkal.


> Szerintem az lenne a jó ha nem változna meg sose!Mert már egy ideje mindenki ezzdl játszik?


Egyrészt a két mondat semmiféle összefüggésben nem áll egymással. Attól, hogy te nem díjaznál egy változást, attól még lehet hogy nagyon sokan igen. Sőt te is úgy utasítod el a változást, hogy nem tudod milyen változásról lesz majd szó. Nyilván ez önmagában meglehetősen sajátos hozzáállás.


Másrészt szerencsére a legtöbb ember racionálisan gondolkodva nem játszik semmiféle szerencsejátékot. Vannak sokan, akik azt mondják, hogy 250 Ft-ot úgyis elköltenének másra, vesznek rajta egy nüansznyi esélyt a nyerésre – amiben nem hisznek igazán –, meg némi játékélményt is kapnak érte. Ők tipikusan lottózni szoktak. Vannak – a Szerencsejáték Zrt-nek ebből van a legnagyobb bevétele –, akik kaparós sorsjegybe ölik bele a pénzüket. Tippmixet sokan játszanak, de ahhoz már azért eléggé játékfüggőnek kell lenni, mert ott esélyeket kell latolgatni, stb… (Mintha annak lenne bármi értelme, az emberek 99%-a többet veszít a játékkal hosszútávon, mint amennyit nyer.)


#3> Amúgy jó ideje ezen pörögsz. Naponta kérdezed.


Engem is kezd kissé zavarni, hogy naponta, kétnaponta látok Tippmix-szel kapcsolatos kérdéseket…

2019. máj. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!