Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nyelveket beszélsz és...

Milyen nyelveket beszélsz és milyen szinten? (azt is írd mellé h hány éves vagy)

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 18:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát oroszul viszonylag jól, mivel anyukám orosz.:)

Most fejeztem az általánost, és ott németet tanultam elemt szinten... Hát, annyit kb tudok, mint amit a suliban tanultunk, de a nyár alatt már kezd felejtődni, szóval azt hiszem a kezembe veszem a német könyvet. Meg az oroszon is csiszolgatok még a nyáron.:)


15/L

2010. júl. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Német (emelt szintű vizsgám van belőle)

Angol (még tanulgatom, kiejtés nem megy olyan jól :)


És 20

2010. júl. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Angolban alapfok és középfok között vagyok:)

Franciából 2 év múlva lesz alapfokúm.Oroszt jövőre fogok tanulni,középszintet szeretnék mire érettségizem,az még 4 év,addigra meg lesz az angol felsőfokúm,és a francia közép(nagyon remélem).Németül tudok egy pár szót,mondjuk azt hogy Hogy vagy?Mi a neved?és hasonlók.

Spanyolul szeretnék még megtanulni.

2010. júl. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
16/L voltam:)
2010. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Angolból a középfokú nyelvvizsgám megvan. Egyenlőre más nyelvet még nem tanulok. 17/L
2010. júl. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Angol 9 éve, német 3 éve. Angol egész jól, de még közel sem nyelvvizsga szinten, német...semennyire xD

17/L

2010. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Német: 12 és fél évig tanultam,Rigó utcai közép c-m van belőle

Angol: 3 évig tanultam,93%-os érettségim van belőle


De ezek amúgy semmit nem jelentenek...Totál nem tudok se angolul,se németül...

2010. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bocsi 19/L vagyok
2010. júl. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 8 éve tanulok németet.Év végén 5-ösre vizsgáztam belőle.Nyelvvizsgám nincs,de minimum egy középfokút szeretnék letenni,de jobb lenne a felsőfokú.

Ezenkívül más nyelvet nem beszélek,de mindenképpen meg akarok tanulni angolul és esetleg olaszul.


Karrier,nyelvtudás téren a keresztanyám a példaképem.Közgazdaságot tanult,fősulira járt.Több éve (min. 5) olyan munkahelyen van,ahol nagyon jól keres és élvezi is.Munkájából adódóan sokat utazik más országokba is.Ezért a nyelveket is jól beszéli.Angolul és németül perfektül tud,ezenkívül franciául,spanyolul és azt hiszem olaszul is tud.Így szinte bárhol tud érvényesülni a világban.

2010. júl. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ja,és 15 vagyok.
2010. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!