Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Édesanyám "elbutult"! A...

Édesanyám "elbutult"! A Tarsago Kft. Reader's Digest csapdájában van. E-cég képviselője a "Bene ügyvédi iroda- 1033 Budapest, Kórház u 6-12. Jelenleg részben-egészben, behajtás is folyik ellene. Az ügyvéd miért nem válaszolt a levelemre?

Figyelt kérdés

Szeretném végleg rövidre zárni ezt a történetet.

Komoly, esetleg jogi végzettséggel rendelkezőek kommentjeit várnám.

Mindenre nyitott vagyok.



2019. máj. 12. 18:54
 1/8 A kérdező kommentje:

Fel is vettem "elméletben" a kapcsolatot az ügyvédi irodával, MEGHATALMAZÁST KÉRTEK Édesanyámtól a részemre, elküldtem és azóta is le vagyok szarva.

Ez egy tetves maffia, ha jól "veszem az adást" !

Fizetőképes vagyok, le szeretném nullázni a történetet.

2019. máj. 12. 19:01
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha volna egy Ügyvéd, aki innentől kezdve hajlandó és képes helyettem(Édesanyám helyett) és a nevemben eljárni, várom a jelentkezését !
2019. máj. 12. 19:04
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
De miért itt, paszmek? Te sem vagy túl okos, úgy tűnik. Jó, hogy nem a sarki hentestől érdeklődsz ügyvéd után.
2019. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vannak azok a szavak és kifejezések, amelyekkel hirtelen és nehézségek nélkül tudnék válaszolni az első hozzászólásra, de nem teszem, mert én úriember vagyok, mondom, én úriember vagyok.

Ha hallgattál volna, bölcs is lehettél volna.

Nem kommentelésre, hanem segítségre van szükségem.

Ezek közül a szavak közül, melyik nem érthető?

2019. máj. 14. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szavaidat értem, csak a mögöttük lévő gondolatokat(?) nem. Ismét megkérdem: milyen megfontolásból keresel ügyvédet pont a gyíkhun?
2019. máj. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem igazán ügyvédet keresek, hanem hasonló cipőben járó károsultat, - takat, akiknek esetleg van tapasztalatuk.

VAGY olyan ügyvédet, aki már "evett ilyet".

2019. máj. 14. 16:57
 7/8 A kérdező kommentje:

Oké, ne kapaszkodjunk az ügyvédhez mert van ügyvédem, de Őt ezzel nem akarom terhelni, - tehát, még egyszer, olyan valakit keresek, akinek, vagy környezetének, esetleg már volt hasonló gondja.

Első blikkre egyszerűnek tűnik az eset, DE NEM AZ.

Javaslatokra volna szükségem és nem kritikákra.

2019. máj. 16. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre sem tűnik egyszerűnek. Sőt, érthetőnek sem.
2019. máj. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!