Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek valami ötlet?...

Valakinek valami ötlet? Hogyan tudnám megoldani a helyzetet?

Figyelt kérdés
El lopták a pénztárcám. Összesen 54000 forint volt benne. Az irataim külön irat tartóban tartom azok meg vannak. Számlát szerettem volna befizetni ami 23000 forint volt. 17.én kapok pénzt és addig 2220 forintom van. A rendőrségen természetesen jeleztem. De nem igazán voltak segítőkészek. Kölcsön kérni nem tudok senkitől. Ha én hallanám ugyan ezt a sztorit valószínűleg én sem hinném el. A bankártyámon már nincs pénz. Ez az összeg a kislányom tápszerét futja ki. Mit csinálnátok hasonló helyzetben? Adjak el valamit? De mit? A kislányom cuccait nem tudom eladni nem is szeretném mert mindenét használja. Nekem semmi olyan dolgom nincs amit el tudnék adni. Nem pénzt kérek itt sem, csak tanácsot, hogy hogyan tudnám megoldani a helyzetet.
2019. máj. 12. 19:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat ha zavaros vagy valami nem érthető, de teljesen el vagyok keseredve.
2019. máj. 12. 19:12
 2/2 mindentudó99 ***** válasza:
Folyószámla hitel keret ? Otp nél percek alatt elintezhető. Még közmunkás is kap.
2019. máj. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!