Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek is nehéz volt a...

Szerintetek is nehéz volt a május 11-ei angol középfokú euroexam nyelvvizsga reading része? Emlékszik vki a negoldásokra?

Figyelt kérdés

#Euroexam #angol középfok #május 11-ei írásbeli vizsga
2019. máj. 12. 19:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Az első feladatnál arra emlékszem, hogy az első résznek azt a címet adtam, amiben benne volt a Stúr szó, másodikra nem emlékszem, harmadikra írtam azt, hogy támogat és elutasít, negyedikre, hogy eredménytelen utazás, utána sikeres sikertelenség, amikor otthagyta a tanszéket és átkerült a tanszék másik városba, utolsó pedig, hogy irodalmi nyelv születik. Kihagytam a learning and traveling címet. Nehezen értettem a szöveget és nem biztos, hogy ez jó.
2019. máj. 12. 19:35
 2/5 akigob válasza:
Szerintem az első feladat nagyon nehéz volt.Talán 1 jó a 6ból. Én amilyen gyorsan tudtam betippeltem es mentem tovább mert a többi könnyebb volt.
2019. máj. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A második is nehéz volt, az utolsó volt a legkönnyebb.
2019. máj. 13. 13:29
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is nehéz volt😞
2019. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az utolsó reading feladat válaszaira nem emlékszik valaki?

Arra emlékszem volt olyan válasz, hogy díjat nyert, azaz won a prize, biográfiát írt, első novellát megírta, mindkét problémával megküzdött, utolsónál meg a b válasz, ahol adatokkal szeretett dolgozni vagy hasonló válasz volt, meg olyan is volt, hogy tanársegédként tevékenykedett, már ha ezek voltak a jó válaszok, nem biztos

2019. máj. 13. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!