Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Ma van a 61. napja. Hogy nem jött meg a menstruációm, ráadásul semmi jele sincs, hogy megfog jönni. Ma csináltam egy tesztet (mert nővérem annyira be volt zsongva, hogy megcsináltam), de negatív lett. Vagyis nem lehetek terhes, legalábbis a teszt ezt mutatja. Akkor ez most bajt jelenthet esetleg? (Mert holnap mennék dokihoz, és fel szeretnék készülni nagyjából, hogy mire számíthatok)


Amit tudni kell bővebben rólam, hogy most fogom a 21.életévemet betölteni, rendszeresen élek szexuális életet(már 5.éve ugyanazzal az illetővel, tehát az hogy valami betegséget kaptam el esetleg, az is kizárva), fogamzásgátlót nem szedek, volt már, hogy 1hónapra kimaradt a menstruációm, de utána rá következő hónapban 2x jött meg. Elment evvel a problémával dokihoz, aki azt mondta, ez csak azért van, mert vannak ciszták a petefészkeimen, de minden évben járok kontrollra, és nem volt semmi féle rossz elváltozás vagy bármi baj.

Most viszont ez alatt a 2hónap alatt történt pár furcsaság az életemben: felszedtem kb 2-3kg-ot, mert valahogy mindig éhesnek érzem magam.

Nagyon fáradékony vagyok mostanában. Néha elkezd fájni a fejem, pedig nem is vagyok fejfájós, de amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan is marad abba. Folyton fent van a savam és ég a gyomrom. Néha hőhullámaim vannak, és eléggé nagy hangulatingadozásaim. Feszülnek/fájnak a melleim. Illetve mostanában a derekam is fáj, pedig erre még nem volt panaszom sosem. Néha kellemetlen szagokat érzek, pedig nincs is olyan dolog a közelemben, aminek rossz szaga lenne. Néha csak így a semmiből megkívánok ételeket,amit megint nem értek. 1hónappal ezelőtt pedig mindig úgy keltem, hogy hányingerem volt, és úgy is feküdtem le, hogy hányingerem volt. Néha szédülök és az eddigi megszokottnál is alacsonyabb a vérnyomásom (85/71/73) És egyfolytában édeset ennék, pedig annyira nem is szeretem az édes dolgokat. Aztán ezt az egészet elmeséltem a nővéremnek, aki rögtön mondta, ez nem lehet más, minthogy várandós vagy. Ezért is csináltam meg a fent említett tesztet, de nem mutatja terhesség jelét, ezért nem értem ezt az egész dolgot..



#menstruáció #mensrtuáció_kimaradás
2019. máj. 13. 10:58
 1/4 anonim válasza:

Nem nagyon értek ehhez,de egyetértek a nővérével.

Lehet hogy másik tesztet kéne csinálni,vagy orvoshoz menni,esetleg ultrahangra.

2019. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hogy kimaradt 1 hónapot (63 nap)
2019. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az egyik ismerősömnek 4 hónapot maradt ki.

Pedig már több éve meg van neki.

Hormonális problémája van....

2019. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is először a terhesség ugrott be, de lehet bármi. Majd a doki megmondja. Azért a terhességet se zárd ki, lehet, hogy ez a teszt nem mutatta ki, de egy másik kimutatná.
2019. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!