Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pénteken megyunk osztalykirandulasra de nekem holnap vagy holnapután fog megjonni a menzeszem. Az első 3 napon nagyon erős kB óránként kell cserélem és még éjszaka is cserélnem kell 1-szer. Tampont is használok de csak minit.

Mit csináljak hogy ne azzak át?



2019. máj. 14. 16:02
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia

Tankolj fel tamponbol és próbálj meg közepes méretűt használni

Én ilyenkor egy tisztasági betétet is beszoktam rakni ha esetleg ataznek de nemtudok cserélni vagy nem veszem észre az is véd

Ha sok időt utaztok és kevés helyen álltok meg vagy hasonló akkor érdemes tampon mellé egy rendes betétet it berakni a bugyiba

Ha zavar hogy látszik amíg utazol felveszel egy hosszított pólót vagy a derekadra kötsz egy pulcsit

Ha ott alvos a story akkor este magad alá alváshoz rakjal egy törölközőt ha esetleg mégis ataznal ne kelljen ágyneműt húzni

2019. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a valaszt:)
2019. máj. 14. 19:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!