Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nevet választanátok?

Milyen nevet választanátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Oldalt szeretnék létrehozni, aminek a témája a horgolás. Horgolt termékeket lehetne rendelni, illetve lenne egy horgolósuli “része” is. A keresztnevem Szimonetta, örülnék, ha valamilyen formában visszaköszönne. Van ötletetek?

2019. máj. 15. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell túlbonyolítani. Lehet például Szimonetta munkái. Tucatnak hangzik, de senki sem azt nézi.
2019. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szimonetta Horgoló Sulija.

Jobbat nem tudtam kitalálni, de szerintem a lényeg az oldal tartalma, nem a neve, szóval nem kell túlbonyolítani.🙂

2019. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igenis szamit a nev.. Az az elso dolog amit lat az ember, ha bonyolult, unalmas, vagy nem figyelem felkelto akkor senki sem fog kattintani. Egyszeru de frappans legyen

Horgolj Szimivel!

Horgoló(k) stb

Nem is fontos igazabol a horgolas szonak benne lennie, pl ott a Gucci, ha nem tudnad mi az, nem tukrozne semmit de megis figyelem felkelto neve van.

Sok sikert!:)

2019. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, a második vagyok. Igazad van, valamennyit tényleg számít a név, akkor úgy fogalmaznék, hogy az oldal tartalma JOBBAN.
2019. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nettává horgolva, Netti horgoldája, előbb elgépeltem, és horonGOLDa lett:):)
2019. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!