Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha fegyelmivel bocsájtanak el valakit az örökké a feje fölött fog lebegni vagy van elévülési ideje, nagyon komolyan veszik a munkáltatók?

A kérdést azért tettem fel mert már 1 toll miatt is fegyelmit adnak így számolnak le. szerencsére még nem maradt nálam de bármikor elő fordulhat pl éjszakás után túlóra után és ilyen hülyeségért nem akarok egész életemben magyarázkodni vagy ilyesmi.

máj. 16. 11:52  Privát üzenet  

A válaszok
És azt honnan tudja meg az új munkahely?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 12:21 Privát üzenet
Honnan tudják meg? Beleírják a leszámoláskor kapott papírokba: munkaviszony megszűnésének módja, fegyelmivel elbocsátva, innen.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 12:41 Privát üzenet

Én soha nem adtam le/és soha nem is kérték, a papírjaimat.

Pedig diplomás munkakörökben dolgoztam, és dolgozok most is.

Multinál, állami hivatalban, és kis magáncégnél is. Érdekes.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 16. 12:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

van itt olyan akit fegyelmivel adtak le?

Ha van akkor okozott ez bármi problémát?

# 4/4Időpont máj. 16. 13:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fodrászatban lila színű led szalagokkal voltak megvilágítva a polcok, előfordulhat hogy ezek UV fényt bocsájtanak ki?
Én egy olyan filmet keresek amit még régen láttam és nem tudom a címét. Arról szól, hogy a növények olyan levegőt bocsájtanak ki amitől öngyilkos lesz mindenki. mi a címe ennek a filmnek?
Verekedés miatt a munkahejről elengedik fegyelmivel, jogosullt e valamilyen ellátásra s ha nem akkor mennyi ideig?
A helikopterek milyen anyagot bocsájtanak ki hátul?
Http :net. Jogtar.hu jr gen hjegy_doc. Cgi? Docid=A0000001. SCM- és mi van ha tudtom nélkül ezt megcsinálják? Akkor engem fegyelmivel elküldhetnek?
Munkanélküli járulék akkor is jár, ha valakit fegyelmivel bocsájtanak el?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!