Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit érdemes megnézni a West...

Mit érdemes megnézni a West End-ben?

Figyelt kérdés

Nemsoká megyek Budapestre már kb. 1 éve nem jártam a West End-ben. Arra lennék kíváncsi,hogy milyen boltok vannak amik jók, és hova érdemes benézni ?

Köszi a válaszokat !


2010. júl. 7. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Most erre hogyan lehetne válaszolni? Te tudod, téged mi érdekel. Pl. hiába ajánlom a New Yorkert, ha egyáltalán nem érdekelne a ruhák stb.
2010. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdemes megnézi, a sok hülye p*csát és örülni, hogy te nem olyan vagy... Ha olyan vagy, akkor meg jöjj rá, hogy ez nem nyerő.

Ha sok pénzed van minden boltba érdemes benézni, ha nincs, akkor mássz be a szökőkútba és szedd össze az aprót. Nyálcsorgatni nagyon szánalmas odamenni, vagy akármelyik plázába.

Vigyél fülhallgatót különben kimossa az agyad az idióta zene, ami a légkörben száll. :P

2010. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem érdemes megnézni. Csak egy sz... pláza az is. Kínai mosórongyokat árulnak 5 számjegyű összegekért. Miért nem nézel meg valami látványosságot, ha olyan ritkán jársz Pesten?
2010. júl. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Nos nem vagyok hülye pláza pi*csa, nem azért megyek oda.

am meg nyaralni megyünk a közelbe és ez csak egy nap lenne amikor elmennénk a west end-be. Meg már sokszor voltam Pesten és jónéhányszor láttam a látványosságokat!

2010. júl. 7. 09:35
 5/8 A kérdező kommentje:
aki tud normális választ írni, és nem csak ezeket a sablon dumákat.. az írjon! sztem elég világos voltam boltok-> tehát ruha, ékszer, cipő... minden érdekel!
2010. júl. 7. 09:39
 6/8 anonim ***** válasza:
A Hummus-ban jó a limonádé. Másért nem nagyon éri meg odamenni. :)
2010. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, éa Don Pepe pizzáit se hagyd ki.


Én tényleg komoylan szerettem volan válaszolni, de semmit nem írsz még a korodró, vagy a nemedről sem, hogy legalább angyjából be tudjuk lőni, mi érdekelhet. Nem bennünk van a hiba.

2010. júl. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi!

am nem mondtam hogy rossz választ adtatok, ez ok, ha ez a véleményetek.

Am meg lány vagyok.

2010. júl. 7. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!