Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet venni darabolt...

Resetcoder kérdése:

Hol lehet venni darabolt vas-acélárút Budapesten?

Figyelt kérdés

Több vaskereskedésről is tudok, vásárolni is szoktam onnan, de nem adnak semmiből daraboltat (elvágják méretre ha úgy kérem, de akkor is meg kell venni az egész terméket).


Gondolok itt arra, hogy ha nekem nem kell egy 6 méteres zártszelvény szál, vagy egy 6 méteres vascső, csak mondjuk 3 vagy 1 méter, vagy nem kell nekem egy 10x1000x2000-es vastábla, csak mondjuk egy 10x200x300-es, akkor hol tudok hasonlóan kisebb kiszerelést venni Budapesten? (Nem konkrét méret kell, csak nem feltétlen akarok egy projekthez megvenni egy 160kg-os táblát amikor elég egy darabka is)


Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. máj. 20. 07:18
 1/3 anonim válasza:
55%
Menj be egy méh-telepre,
2019. máj. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%
Egészen minimális a valószínűsége annak, hogy találj. Sok embernek lenne igénye kisebb méretekre, nem csak vas, hanem alu vagy fa termékekre. Sajnos sem a gyártónak, sem a szállítónak, sem a kereskedőnek nem éri meg. A nagyker ár biztosan magasabb lenne, az üzlet meg azért nem ad saját maga által daraboltat, mert ki tudja, mikor tudja eladni a maradékot.
2019. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valahogy sejtettem, hogy hasonló választ fogok kapni. Azért a méh-telepes az nem rossz tipp, meg fogom próbálni, köszi!
2019. máj. 20. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!