Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A volt foberlom nem akarja...

Kádárdóri28 kérdése:

A volt foberlom nem akarja visszaadni a kauciot mert nem festem ki a hazat amit en se kifestett allapotba kaptam. Hova fordulhatok?

Figyelt kérdés
Megjelent a penesz amit en kezeltem folyamatosan de o nem tett erte semmit. Ezert visszatartja a kauciot. 200000ft rol van szo. Nekem is mentek tonkre cuccaim kozel ennyi ertekbe. Villany nem volt a fel hazba tobb mint 1 even at, de ugyan ugy elkerte a bérleti dij teljes osszeget. Mit tehetek? Köszönöm a válaszokat elore is!
2019. máj. 20. 13:23
 1/7 anonim válasza:
lakd le azt az időt még hogy lejöjjön az a 200e forint
2019. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar eljottunk onnan 1 hete
2019. máj. 20. 13:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Írtatok róla papírt?
2019. máj. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És ebből mi volt dokumentálva, miről készült papír?

Mert utólag mindenki azt mond amit akar.

2019. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerzodesunk volt. Arrol h kijott a penesz nem irtunk semmit. Ot ez nem erdekli mert szerinte mi okoztuk a peneszt meg hoztuk magunkal meg ilyen kitalacioi vannak
2019. máj. 20. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Tehát jól értem, hogy béreltél egy lakást, ami folyamatosan problémás volt, penészedett, nem volt villany, ki tudja még mi, és nem elég, hogy a panaszaidnak semmilyen írott nyoma nincs, de még a folyamatos panaszok ellenére sem tettél semmilyen lépést. Nem mondtál fel, nem tettél írásban panaszt, nem szólítottad fel a szerződésben foglaltak betartására? Hallgatólagosan elfogadtad, hogy neked jó ez így, ki tudja, hány éven keresztül megfelelt neked.

Tudod, mi felénk hogy hívják ezt?

Házhoz menni a lófäszért.

2019. máj. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a kedves valaszt. Mivel eletemben eloszor kerultem alberletbe igy nem igazan tudtam h mit kell tenni. A villanyra azt mondta intézi nem tortent semmi. Irtam volna le neki h peneszes a fal ird ala a papirt? Ez semmire nem volt hajlando. A koltozes meg sajnos 3kutyaval nem egyszerű. De am nem arra vagyok kivancsi h ki mit okoskodik mert az nekem is megy. Hanem h kihez tudok fordulni segítségért. Koszi
2019. máj. 21. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!