Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szüleim milyen reakcióval...

A szüleim milyen reakcióval jönnének arra hogy furry vagyok? 16/F

Figyelt kérdés

Nemrég eldöntöttem furry leszek nyáron is el megyek dolgozni hogy fursuitom is legyen de nem nagyon merek belekezdeni a szüleim miatt félek, attól hogy mit fognak hozzá szólni.

Mit tegyek?


2019. máj. 22. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Biztosan sírni fognak, hogyha megtudják, bolond a gyerek.
2019. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Nem az ö pénzükböl csinálod akkor nem sok közük van hozzá. Amit megkeresel azt arra költöd amire akarosád
2019. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
*akarod
2019. máj. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
94%

A reakciójuk függ, mennyire képesek a furcsa dolgokat/jelenségeket higadtan feldolgozni, és képesek-e ezt a rólad alkotott képükbe beilleszteni.

Tudom, tapasztaltam, nehéz egy olyan szülőnek feldolgozni gyermekének ezen irányú érdeklődését, aki a nevelés során törekedett arra, hogy mentálisan egészséges embert faragjon. De ha látja, hogy van némi értelme (pl. művészi fejlődés rajzok vagy saját készítésű suit révén, vagy kimozdulás a komfort zónából stb.), talán könnyebben elfogadja a tényt.

2019. jún. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!