Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Behozhatok Cseh országból...

Behozhatok Cseh országból tűzijátékot Magyarországba?

Figyelt kérdés

Most azon gondolkodtam hogy amúgyis kis szeretnék nézni decemberben Cseh országba , és akkor ott vennék olyan tűzijátékot ami ott olcsobb , visszafele szlovákiból olyat ami ott olcsóbb stb (csak tűzijátékot , nem petárdát).



Hallottam hogy csak olyat lehet behozni amihez van magyar nyelvű utasítás is , de tegyük fel én tudok csehül , akkor behozhatok úgy is hogy nincs rajta magyar nyelvű utasítás ?

Jó tudom hogy nincs határ ellenőrzés mindenhol , mindig , de ha mégis volna akkor be engednék ?

Vonaton ?


Válaszokat előre is köszönöm



2019. máj. 23. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
a szlovák határon lakunk, mi mindig oda járunk át tűzijátékért (meg mindenki más is a környékről)
2019. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem hozhatod be, magyar nyelvtant tanulj bánatodban.
2019. máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm.
2019. máj. 24. 05:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Valaki tudna adni még normális választ ?
2019. máj. 24. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:
A normális válasz az, hogy nem.
2019. máj. 25. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat még mindig várom , és előre is köszönöm.


Sajna eddig csak az első válaszoló volt normális .

2019. máj. 26. 15:26
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha megítélésed szerint az első válasz normális, akkor mit akarsz még? Törvényesen magánszemélyként nem hozhatod be, akármennyit is rugózol ezen.
2019. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

De igen, be lehet hozni. Azokat amik itt is engedélyezett termékek, azaz nem petárda és nem haladja meg a kat II. -es szintet azokat nincs törvényi akadálya behozni.


Nem tudom honnan szedtétek, hogy tilos. Tilos FORGALOMBA HOZNI ha nincs hozzá magyar nyelvű használati utasítás meg ilyen olyan engedélyek. De te saját használatra hozod be.

2019. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 lehet tilos, nem tudom, azért járunk át érte, mert itthon csak gagyi kis sz-arokat lehet kapni. az itteni határ már évek óta üresen áll, senki nincs ott kérdezősködni, hogy mi van a csomagtartóban. mondjuk én Csehországból lehet nem kockáztatnám, de voltam már ott busszal, és még csak nem is lassítottunk a határon.
2019. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És 3 kategóriásat is lehet behozni decemberben ??? Csehországban sok jó dolog van , majdnem minden téren , bele értve a tüzijátékokat is .
2019. máj. 27. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!