Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyekereg a cipő, miért?

Nyekereg a cipő, miért?

Figyelt kérdés

Vettem egy cipőt, túra cipő, nem a 2-3.000 ft-os kínai noname vacak, garanciális szóval lehet visszaviszem ha minden kötél szakad és járok a városban, bár az nem tudom mikor lesz,


kérdésem viszont az lenne, miért van az hogy nem volt vele semmi gond egészen amíg a múlthéten egy elég esős napon nem mentem benne,


azóta mindkettő minden egyes lépéskor nyikorog, elég idegesítő, de törés, repedés, lyuk nincs a talpán sehol sem, igazából nem látok rajta semmi sérülést sem, a cipő alig több mint egy hetes, amíg nem esett az eső nem volt semmi gondja, igaz az csak egy nap volt...


Ötletek hogy mi történhetett, hogyan lehetne orvosolni?


2019. máj. 26. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Vidd vissza! (Nekem is volt, de nem garanciálisan, hogy eltört a sarokban valami kitámasztórész - az nem tömör-. és minden lépésnél hangot adott ki. Márkás volt az is.)
2019. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!