Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Miért szüntette meg a facebook a fiókomat? Lehetséges hogy a kommentek miatt amiket írtam?

Kommentáltén az egyik cikk alá facebookon az EP választásokkal kapcsolatban.Majd hirtelen kidobott a facebook,próbáltam bejelentkezni de nem tudtam.Utána néztem hogy eltűnt a kommentem is a cikk alól.Nem írtam trágár szavakat a kommentbe.Akkor miért tűnhettem el a fácánosokról?Miért törölhettek?

máj. 27. 01:48  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Facebookról nem fácánosokról.Hülye ez a telefon.

# 1/2Időpont máj. 27. 01:51 Privát üzenet
Lehet hogy emiatt, bár ezen csodálkozom, vannak ismerőseim akik 2 percente osztogatnak meg mindenféle fröcsögő politikai cuccot, meg olyan uszító kommenteket tolnak minden cikk alá napi minimum 20 at hogy Hitler beszédei ahhoz képest esti mese.. Ha őket nem törlik téged meg igen, akkor nem értem mi van a világba.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 27. 14:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet megvaltoztatni a FB profilkepet egy mobil feltoltesek albumbol, hogy a mar meglevo likes es kommentek ott maradjanak a kep alatt?
Ti mennyire veszitek alapul a kommentek mellett levő x%-ban hasznos válaszokat ad mondatot?
Hogy lehet úgy megváltoztatni a profilképet hogy megmaradnak rajta a lájkok meg a kommentek?
Hogyan lehet beállítani Facebookon idővonalra feltöltött képből profilképet úgy, hogy megmaradjanak a kommentek és likeok?
Segitség, a videó 3:21-dik percénél egy idézet van a filmboől. Milyen kaligráfikus modszerrel van irva? Néztem online calligraphy oldalokon, de nem találom csak hasonlókat....
Hogyan tudom a mostani profilképemet újra megosztani profilképként mintha most tettem volna fel azt a képet, de a lájkok és kommentek ugyanúgy megmaradjanak rajta?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!