Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szüntette meg a facebook...

Miért szüntette meg a facebook a fiókomat? Lehetséges hogy a kommentek miatt amiket írtam?

Figyelt kérdés
Kommentáltén az egyik cikk alá facebookon az EP választásokkal kapcsolatban.Majd hirtelen kidobott a facebook,próbáltam bejelentkezni de nem tudtam.Utána néztem hogy eltűnt a kommentem is a cikk alól.Nem írtam trágár szavakat a kommentbe.Akkor miért tűnhettem el a fácánosokról?Miért törölhettek?
2019. máj. 27. 01:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Facebookról nem fácánosokról.Hülye ez a telefon.
2019. máj. 27. 01:51
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy emiatt, bár ezen csodálkozom, vannak ismerőseim akik 2 percente osztogatnak meg mindenféle fröcsögő politikai cuccot, meg olyan uszító kommenteket tolnak minden cikk alá napi minimum 20 at hogy Hitler beszédei ahhoz képest esti mese.. Ha őket nem törlik téged meg igen, akkor nem értem mi van a világba.
2019. máj. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!