Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi személyes adat szüksége...

Mennyi személyes adat szükséges ahhoz, hogy visszaéljenek vele (pl. :banki ügyekben)?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert egy oldalon megadtam a nevem, születési dátumom, bankszámlaszámom és kérik a személyi igazolványom számát is, amit mitagadás, nem szeretnék megadni. De tény, hogy bizonyára ez ahhoz kellene, hogy igazolni tudjanak.

Kérem, aki tapasztalt ez ügyben segítsen!! Köszönöm: Nobile


2010. júl. 7. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem ennyi elég is lehet. milyen oldalról van szó?
2010. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

egy nyereményjáték oldala, de mind1, hagyom a fenébe, úgyis egy csalás az egész...amúgy meg, nem mintha olyan sokat le tudnának nyúlni a számlámról :D:D:D


de tényleg csak 3 adatot adtam meg, hitelügyintézéseknél meg hivatalos ügyeknél szükségesek más adatok is, mint pl.:anyja neve, valamilyen okmány száma (szig, útlevél stb.) de ezeket nem adtam meg.

2010. júl. 8. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!