Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Steam guard telefonszám...

Hufky kérdése:

Steam guard telefonszám alapján külömböző acc-okon automatikusan vaccolja ugyan azt a játékot?

Figyelt kérdés
Vettem ismerősömtől egy steam fiókot amin a CS:GO vacos és hozzá adtam a steam guardhoz a telefon számomat, de nekem a saját acc-omon is van egy CS:GO amit még régebben vettem, de így azon nincsen steam guard, ha vissza állítom a sajátomra a steam guardot akkor azon is automatikusan vac-os lessz a CS:GO?

2019. máj. 27. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha van egy fiók amit aktiváltak egy adott telefonszámmal, akkor minden további fiók amit ugyanazzal a telefonszámmal aktiválnak, továbbviszi a ban-t az új fiókra. Ez alapján telefonszámhoz van kötve a VAC ban.


Fordított eset: azzal, hogy hozzáadtad a tiltott játékpéldányt a számhoz, valószínűleg a számhoz rendelte a tiltást is, különben egyszerű lenne kijátszani az egészet. Annyit tudsz letesztelni, hogy egy harmadik fiókot regisztrálsz egy CSGO-val, és hozzáadod a számod, megnézni mi történik. Szerintem esélyes, hogy viszi a VAC-ot tovább.

2019. máj. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!