Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kést ajánlanátok...

Milyen kést ajánlanátok mindennapi használatra?

Figyelt kérdés

Esetleg önvédelemre (nem feltétlen hordanám magamnál), gallyazásra, vminek a felfeszítésére

És olyan max 30k-ra gondoltam

De drágábban is érdekelne, ha szerintetek nagyon jó



2019. máj. 30. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ez vérprofi, de drága. Én ilyet vettem: [link]

2019. máj. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A teleshoppos kések a legjobbak. Nehogy elhidd! Soha ne vegyél olyat amit agyon imádnak egy reklámban mert tuti lehúzásért cserébe tuti szart kapsz ezt garantálom. Olyan mintha törvényszerűség lenne. Az a legjobb ha nem a félelemkeltést használod a félelemkeltés és az agresszió ellen mert felerősítik egymást. Aki egoistább az lesz bátrabb mindegy mi van nálad. Azt tanuld meg hogyan törheted le a támadó, vagy fenyegető emberek szarvait szavakkal de nem vehetik észre. Akár a saját oldaladra is állíthatod őket ha el tudod engedni a saját "én akkor sem hagyom magam" - "Mit képzel ez?" - "Ez hozzám képest" - " igeeeeen?"

Vagyis egod. Sok sikert. Engem valahogy sosem bántanak mert valójában nincs is miért és tényleg nincs.

2019. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

"Milyen kést ajánlanátok mindennapi használatra?"

Vajazókést. Mi mást akarsz minden nap használni?


"Esetleg önvédelemre"

Semmilyet. Amíg nem vagy képzett késsel, addig többet árt mint használ - ha meg képzett lennél, tudnád, mire van szükséged.


"(nem feltétlen hordanám magamnál)"

Akkor meg hogyan? Megmondod a támadónak, hoyg neked késed van otthon?


"gallyazásra, vminek a felfeszítésére"

Gallyazásra célszerszámot, feszegetésre célszerszámot. Ősi népi bölcsesség, hogy ami mindenre jó, az semmire sem jó. Majd ha nagy leszel, megérted.


Döntsd el, mire van szükséged. Villogni akarsz-e a haverok előtt (bármi jó lesz ami szép), kell egy univerzális zsebkés ("svájci bicska" a nyerő), le akarod magad szúratni egy utcai nézeteltérésben (rugós kés).


Mindennapi használatra a hentesnek és a büfés néninek kell kés.

2019. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolonak köszönöm, az utolsónak meg mondanám hogy nem elemzést kértem a kérdéssel kapcsolatban, hanem mondjuk egy bushcraft kést keresek, de inkább olyat ami megfelel a fentebb leírtaknak.
2019. júl. 1. 02:43
 5/7 A kérdező kommentje:
És még elmondanám, hogy az első valaszolo küldött ugyan késeket, de egyáltalán nem ilyenre gondoltam hanem mint mondjuk egy Á1 csak olcsóbban és kisebbet, vagy ilyesmit
2019. júl. 1. 02:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt a kérdésben is leírtad volna, nem kellett volna találgatni, mit akarsz...
2019. júl. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Vajazo kés
2019. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!