Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miből lehet...

Szerintetek miből lehet hamarabb kiszabadulni? Kötél vagy ragasztószalag? Többi lent.

Figyelt kérdés
Fogadást kötöttünk baráti körben (a tét nem lényeg), amolyan szabadulójáték szerűség, hogy engem meg a barátom feleségét odakötöznek egy székhez, és amelyikünk előbb ki tud szabadulni, az nyer. Még sosem voltam megkötözve, és nem tudom melyiket válasszam, melyikből lehet könnyebben kioldozni magam.

2019. jún. 1. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre nics jó válasz, bármelyik módszerrel le tudnak úgy kötni, hogy évtizedekig sem fogsz szabadulni.
2019. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Hahahahaha
2019. jún. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeru klifliszacskoval is le tudnak ugy kotni😄
2019. jún. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Kötél. Mert ha van a hátad mögött egy balta vagy éles valami akkor a székkel odamész, felboritod nagad s elvágod a kötelet. De a ragasztószalagot nem lehet elvágni.
2021. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!