Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veszélyben vagyok, ha eltévedt...

Veszélyben vagyok, ha eltévedtem a Margitszigeten?

Figyelt kérdés

Kimentünk egy társasággal, de én hamarabb elindultam egy buliba. A villamos felé indultam, de valamiért a partra kerültem, ahol a futópálya van, és azt hittem, jó irányba megyek, de az Árpád-híd irányába indultam el, és nem tudok befordulni sem, mert kerítés van végig. Félek, hogy valamilyen csövesek elkapnak és megerőszakolnak, belefojtanak a dunába. Mire bekerülök a szigetre és vissza a villamoshoz, az legalább 20-30 perc, és félek, mert nagyon sötét van és nincs senki sem. Lehet csak túlgondolom, vagy valóban félni valóm?

23/L


2019. jún. 2. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Élsz még?
2019. jún. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csövesek nem csinálnak ilyesmit, ez a cigányok szokása. Egyébként inkább rablásban utaznak, és azt is csak a nagyon ostobák (akiknek a háromból csak két kereszt sikerül aláírás gyanánt, és abból is az egyik nem ér össze), mert ugyebár ez egy sziget, aminek csak két kijárata van, és az is be van kamerázva. Az unokahúgom rendőrként két évig járőrözött ott, mindig elkapják őket.


Amúgy ne félj. Az azért durva lenne, ha nekiállnának ott megerőszakolni, aztán még a Dunába is belefojtanának. Azért ott még nem tart a pesti közbiztonság, hogy ilyenek történjenek. Egyszerűen félsz a sötétben. Nagyobb esélyed van arra, hogy hazafelé elüssön egy autó.

2019. jún. 2. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a lány, akit a múltkor bezártak egy üres szobába két vasgolyóval? Az egyiket elveszítetted, a másikat tönkretetted.
2019. jún. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Létszi, agyj életjelet magadról!
2019. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!