Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Nagyon undi, ha csak heti egyszer borotválom a lábat lányként és látszik, hogy fekete pöttyös?

Nagyon erősen szőrös a lábam, nemrég kezdtem borotválni. Sajnos gyakrabban nem tudom, mert érzékeny rá, így hetente csak egyszer szoktam. Viszont így eléggé látszik ahogy nő ki, olyan borostás, szúrós. Engem annyira nem zavar, hiszen nem az a nagy szőr, mint előtte volt, csak azért látom, hogy megnézik.

Keress kérdéseket hasonló témában: szőrtelenítés

jún. 2. 06:28  Privát üzenet  

A válaszok
Én azt nem értem, hogy miért fáj valakinek, ha egy nőnek szőrös a lába. Szerintem mindenkinek magánügy. Nem undi.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 2. 08:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! Ezt én sem értem.

# 2/4Időpont jún. 2. 09:57 Privát üzenet

Pfujj!

Bár a lábon még nem annyira veszélyes.

De miért nem gyantázod?

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jún. 2. 14:19 Privát üzenet

Én is ezzel a problémával küzdök. Sztem sem kéne h ez gond legyen, de mégis az megy, h ha már van egy szál szőr vhol, akkor már fúj. Nem mindenki szerencsés alkat.

17l

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 3. 07:22 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Fehér, vagy fehér fekete pöttyös rövidszőrű kutyafajtákat keresek. Lehetőleg közepes, vagy nagytestűeket?
Házibulira melyiket vegyem fel?
Hauck Malibu XL- babakocsiról kinek van tapasztalata? A fekete, fehér pöttyös lányos változatot nézegetem, viszont elég olcsónak is gondolom, nem vagyok biztos a dolgomban.
Sárga, fekete pöttyös, hosszú farkú, majom szerű mese szereplő. Mi a neve?
Donkey Kong Tropical Freezy-ben, hogy nyílnak meg a fekete pöttyös pályák?
Mit jelent, ha Valaki egy sárga alapon, három fekete pöttyös kitűzőt hord?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!