Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon undi, ha csak heti...

Nagyon undi, ha csak heti egyszer borotválom a lábat lányként és látszik, hogy fekete pöttyös?

Figyelt kérdés
Nagyon erősen szőrös a lábam, nemrég kezdtem borotválni. Sajnos gyakrabban nem tudom, mert érzékeny rá, így hetente csak egyszer szoktam. Viszont így eléggé látszik ahogy nő ki, olyan borostás, szúrós. Engem annyira nem zavar, hiszen nem az a nagy szőr, mint előtte volt, csak azért látom, hogy megnézik.

2019. jún. 2. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Én azt nem értem, hogy miért fáj valakinek, ha egy nőnek szőrös a lába. Szerintem mindenkinek magánügy. Nem undi.
2019. jún. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Ezt én sem értem.
2019. jún. 2. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

Pfujj!

Bár a lábon még nem annyira veszélyes.

De miért nem gyantázod?

2019. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezzel a problémával küzdök. Sztem sem kéne h ez gond legyen, de mégis az megy, h ha már van egy szál szőr vhol, akkor már fúj. Nem mindenki szerencsés alkat.

17l

2019. jún. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!