Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Volt fesztiválra mettől...

A Volt fesztiválra mettől meddig lehet átvenni a karszalagokat/beváltani az online jegyet karszalagra?

Figyelt kérdés

Elolvastam szinte mindent az oldalukon, de sehol sem találtam idő korlátot. Ha mondjuk odamegyek délután ötre, vagy később akkor is átadják a karszalagot? Fontos lenne tudni, mert csak a Slipknot érdekel. Az meg persze 22:30-kor kezdődik, és nem mindegy, hogy mikorra megyek oda, mivel messze is lakok.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. jún. 5. 15:12
 1/4 meszike91 ***** válasza:
Szerintem bármikor adnak.
2019. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 meszike91 ***** válasza:
Ugye ők is abban érdekeltek, hogy ne egyszerre akarjon mindenki karszalagot váltani, mert az túlterhelné őket. Inkább elnyújtva mindig kevesen jöjjenek. Én már váltottam délután és 8 körül is.
2019. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors&segítő válaszokat!
2019. jún. 5. 17:50
 4/4 anonim válasza:

Ha a Slipknot érdekel, akkor megvan az esélye, hogy metalos vagy. Nyugodt szívvel ajánlom az előtte játszó zenekarokat is.

(0-24 beváltják a jegyet)

2019. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!