Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hisztek valamilyen felsőbb...

Hisztek valamilyen felsőbb hatalomban, Istenben, vallasban és abban hogy halálunk után van "valami"?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy hìvjuk. Hisztek benne hogy a fizikai halálunk utan van valami ami nem fizikai?
2019. jún. 6. 18:13
 1/5 mindentudó99 ***** válasza:
Nem.
2019. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) köszönöm. Megnyugtató. :) Jó lenne ha lenne valami és tudnám hogy amelyik szerettem meghalt az vár majd rám.
2019. jún. 6. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi se csak megszűnés.
2019. jún. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül elmesélem nagyapám esetét aki a klinikai halál állapotába került műtét közben. Elmondása szerint lepörggött előtte az élete. Majd egy nagy kőfal előtt állt amin kapu volt ahova rövidebb gyaloglás után jutott több idős társával együtt. Ott egy ember felállt egy dobogóra akit ő Szent Péternek gondolt. Rámutatott nagyapámra hogy forduljon meg és menjen vissza mert neki még dolga van. Így tett majd felébredt a műtőasztalon. Még élt vagy 15 évet. Na most lehet hogy a menyországba várta a bebocsátást vagy az agy játéka volt az egész. Döntsd el te. Nagyapám nem volt hívő.
2019. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez vallástól,és embertől függő.Én személy szerint katólikus vagyok,és Istenben hiszek.A mi vallásunkban a Mennyországba kerülünk halálunk után az angyalok,a szentek és a már elhunyt szeretteink közé,de persze van a másik opció,mikor hát a Pokolba kerülünk...
2019. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!