Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen Abosi Barni?

Miért lett ilyen Abosi Barni?

Figyelt kérdés
1-2.évvel ezelőtt Abosi Barni volt a kedvenc videósom imádtam az ősszes videóját. Aztán egyre népszerűbb és népszerűbb lett. Aztán az újabb videóiban olyan hülyén viselkedik, Teszi a fejét csak mert híres videós lett és ez engem annyira bánt. A régebbi Barni számomra nem ilyen volt. Ennek az új Barninak a videóiban semmi komolyság nincsen pedig ő tud komoly is lenni ehelyett mindegyik videóban hülyéskedik tőkre olyan mint egy óvodás. Nektek mi a véleményetek róla?
2019. jún. 9. 14:52
 1/4 anonim válasza:
61%

Én is pár éve követem videós munkásságát. Háát, szerintem ő mindig is ilyen infantilis (nem sértésből mondom), kicsit szeleburdibb típusú ember volt. Ez az én véleményem. Mindig is hülyéskedett, humor a kedvenc eszköze, kétségtelen. Csak nézz vissza az időben: szokatlan gaming videók, brazzers tábla, baromkodások.

Főleg, hogy most még többet együtt van Ábellel és Henryvel, felszabadult, elengedi magát és poénkodik.

Lehet ez valakinek túl sok, valakinek nem. Nekem például nem. Milyen legyen egy huszonéves férfi? Élje szabadon az életét, vidáman, viccelődve, baromkodva a barátokkal. Nem kell túl komolyan venni mindent.

Teszi a fejét? Nem tudom..néha túl nagy hangsúlyt fektet a materiális dolgokra, de szerintem ő az egyik youtuber, aki legkevésbé produkálja magát, és játssza az eszét.

Ez pusztán saját nézőpont.

Te kifejtenéd részletesebben a sajátod? :)

2019. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én számomra a Barni nem rossz videós csupán a viselkedése az ami nagyon "idegesit". Oké hogy Barni mindig is ilyen volt de azért 1-2 évvel ezelött nem volt ennyire úgymond gyerekes, Számomra ez már túl sok egy videóban. Néha vannak vicces mondatai de azok nagyon ritkán, a legtőbb videóban pedig csak probál vicces lenni de nem tud. Ezt direkt nem akartam leírni nehogy itt betámadjanak de most már leírom: Az is lehet hogy a pénzért csinálja. Ezzekkel a sok hülyéskedéssel egyszerűen úgy lejáratja magát,esküszöm én érzem magam kellemetlenűl amikor nézem az egyik videóját. Pedig a Barni az tud komoly lenni ezt a (ŐSZINTÉN: MIÉRT NINCS NOSIKÁVAL VIDEÓBAN) Megmutatta. És ott ugy mond tők "büszke" voltam rá még mondtam is hogy Ezaz Barni végre egy komoly videó amiben nincsenek hülyéskedések aztán feltöltött megint egy olyan videót ahol megint kezdi a hülyéskedést. Ownmckendry is ilyen viszont ő tényleg megtud nevettetni, Számomra ha már egy videós megtud nevettetni akkor már jó videós. Viszont ha Barnit nézek akkor inkább kellemetlenűl érzem magam de nagyon. Ha egy nagyon picit tőbb komolyság lenne egy pár videójában akkor még elfogható lenne. De addig ameddig ilyen addig én nem tudom őt elismerni
2019. júl. 18. 00:52
 3/4 anonim válasza:
100%
Igen, elfogadom a te álláspontod is, van benne valami. Nyilván a pénzért csinálja, ez egyértelmű, ez az erőlködés még néha nálam is észrevevődik. Azért sajnálom.
2019. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Mostanában egyáltalán nem szokott baromkodós videókat csinálni (sajnos). Nekem azok voltak a kedvenceim tőle, de mostanában csak Heti Vlog van, ami persze, tök igényes, meg minden, de nekem azok a viccesebbek jobban bejöttek.

Sőt, mostanában nem is olyan aktív, csak utazik mindenhová, mert mindig valakivel együttműködik, és vagy heti vlog van, vagy még az sincs.

Sajnálom, mert ő volt az egyik kedvenc videósom.

2019 elején még volt egy kis remény, mikor volt márciusban pár ilyen "viccesebb" videó, de mostanában egy fél éve semmi nem volt. De ez van.

2019. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!