Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefon: meik telefont kellene...

*zoé* kérdése:

Telefon: meik telefont kellene megvennem? Xiaomi redmi note7 vagy samsung galaxy a50 SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

mindkettőnek elég sok hátránya van, és ezek miatt nem tudok választani.

a50: elvileg elég szar az ujjlenyomatolvasója

note7:nemtudom milyen..


nekem külsőre jobban bejön az a50

a note 7-nek kamuszaga van a 40 mp-es kamerájának...

a50 kamera nekem jolenne..


más különösebb oka nincs ami miatt nemtudok dönteni,,,

csak az a baj, hogy jobban tetszik az a50 de szeretnék egy rendes ujlenyomatolvasós telefont. :) köszi válaszokat!



2019. jún. 11. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Aztán minek az ujjlenyomat olvasó? Teljesen felesleges... Powerkedni akarsz vele, vagy mi? Ennél sokkal fontosabb, hogy mennyit bír az akkujuk, milyen erős a beépített antenna, van-e otg támogatás...
2019. jún. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a különféle egypéb dolgokat már megnéztem kezdve az akkuval, és utánna néztem a dolgoknak, de ez már nem tartozik ide. Csak szeretnék tanácsot kérni ha lehet, köszi.
2019. jún. 11. 21:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak az ír olyat hogy teljesen felesleges az ujjlenyomatolvasó, akinek még nem volt normális ujjlenyomatolvasóval szerelt telefonja. Vagy nem tudja mire lehet használni. Szerintem xiaomi ár/érték arányban jobb. Nekem redmi note 5 van, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.
2019. jún. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!