Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki van irva licitre egy...

Ki van irva licitre egy családi ház, melyet a polgármesterünk ajánlott megvételre és érdekelne, hogy ennek mi a menete?

Figyelt kérdés

Kinyomtatta nekünk az ehhez szükséges infokat, minimum ár stb, de elég nehezen tudunk vele beszélni ez ügyben, munkánk miatt szinte megoldani lehetetlen, ezért segítség kellene töletek?

Egy a tulaj aki nem együttműködő, ezért ha szeretnénk nekünk kell lépni. A nyomtatványon szerepel minden aminek rajta kell lennie, pl van rajta 7.5 millio hitel, de tartozás mentesen lehet rá licitálni.

Ugy tudom regisztrálni kell ahhoz hogy lehessen licitálni?

Hol kell? Egyénileg kell vagy meg kell bizni valakit?

Ha többen licitálnak, ugye van egy előleg, ha nem én nyerem el a házat akkor az előleget is bukom?

Az épületben nem laknak, de minden nap figyelnek rá, ha én leszek a tulaj az illetővel mit tudok csinálni ha nem hajléandó átadni?



2019. jún. 11. 18:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresd meg Bak Norbert válaszolót és írj neki privit, tud a fazon .
2019. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!