Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kb 3 ember...

Mit tegyek ha kb 3 ember piszkál és 2 meg akar verni!?

Figyelt kérdés

2019. jún. 13. 10:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy? Akkor szólj a szüleidnek, hogy csináljanak valamit. Gyerekként nem a te felelősséged megvédeni magad egy 21. századi európai országban. Ha ők se tudnak mit tenni, hívd a rendőrséget és nyomd fel őket.


Én ezt tettem általános iskolában a szemetekkel, utána sem álltak le, megint megtettem. Asszem harmadik-negyedik alkalomra már abbahagyták. Nem lettem népszerű, de inkább az, mint a minden napos félem és terror.

2019. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél paprika vagy CS gázsprayt , ugatnak lefújod mindet .Ha újra próbálkoznak vagy tanær ugat akkor lefújod mindet . Ez van plusz keress thaiboxot ami elég bunyóra és erősítsd magad tolódzkodással súlyok emelésével .
2019. jún. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!