Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyennek képzelnétek el...

Ti milyennek képzelnétek el egy új dizájt a gyakorikérdésekre?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy ti milyen új dizájnt tudnátok elképzelni a gyakorikérdésekre?

Esetleg nektek így tetszik a legjobban az oldal?

Csak kíváncsiság.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 13. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez igy pont jo :)

Egyszeru, letisztult es atlathato

2019. jún. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Nyomtam a zöldet!


További válaszok még jöhetnek!

2019. jún. 13. 13:12
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, szerintem is jó ez így. :)
2019. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Még azért a 𝐯𝐚𝐬𝐭𝐚𝐠 betűk igencsak hiányoznak!

Na meg a 𝑑𝑜𝑙𝑡 betűk is!

2019. jún. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 TappancsMancs ***** válasza:
Simán látszik, hogy több 10 éves megjelenésű és funkciókban is elmaradott. A letisztult az teljesen más, ez régi sablon stílus. Szerintem bonyolult tényleg nem kellene neki, de egy mai jelleget elbírna. Ma már egy weboldal sablon is lényegesen jobb. :) A milyenre nehéz válaszolni, mert lehetne sok jó változat és küllemet szavakkal körbeírni az szerintem semmit se fog közölni pontosan. Kicsit olyan a kérdés, hogy hogyan néz ki egy jó autó? Mutatni lehetne, de így írásban ez fölöslegesnek tűnik mint kérdés. Alap mai elemeket lehetne mondani, de az érvényes szintem az összes mai weboldalra. Na szóval a bal oldali kerekített formák régi stílus és felejtős, ugyanígy a fenti menüsor is mint különálló gombok, ami ma egy összefüggő elem szokott lenni és az szebb is. A szín is elmaradott, bár a kék mint alap maradhatna, csak más kékkel. Betűtípus csere is lehetne, mert ez semmilyen és a fejlécen is a fő feliratnál. Kb valahogy így, de konkrétabbat csak mutatni lenne érdemes.
2019. jún. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó!


Úgy értettem, hogy ha valakinek van kedve, az akár készíthetne egy új kis próba dizájnt (akár paintben is meglehet csinálni :D)


Ami azt illeti, szerintem is megérné valami modernebb dizájnt össze dobni.


//UI: Szerintem gyors csinálok is valami kis szösszenetet, én hogyan tudnám elképzelni

2019. jún. 15. 14:01
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


Nem lett a legszebb, de szerintem érthető, valami kis modernebb dizájn kéne, szép ikonokat nem találtam nagyon, illetve az elrendezés sem a legjobb (:D)

Illetve szerintem nem ártana ha csak jó és rossz válasz gomb lenne (vagy like/dislike) és kiírná, hogy hány pozitív és hány negatív értékelése van stb.

2019. jún. 15. 14:40
 8/11 TappancsMancs ***** válasza:
Remélem viccnek szántad a szösszenetet. Borzalmas. :)
2019. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég borzasztónak tűnik...
2019. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom xD

Eléggé szarul csináltam meg xDDD

De az alap csak érthető xDDDD

2019. jún. 15. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!