Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A zárt ATM-eknél a biztonsági...

A zárt ATM-eknél a biztonsági kamera felvételét az éjszakáról mindig megnézik, vagy csak ha történik valami?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok, hogy nem utcai ATM, hanem kártyával lehet nyitni az ajtót az előtérbe. Na és tegnap részegek voltunk a barátnőmmel, bementünk kivenni pénzt és a vége az lett, hogy megdöntöttem ott a bankban éjszaka! :)

Engem mondjuk annyira nem érdekel, de ő nagyon problémázik, hogy mi lesz visszanézik és felrakják netre, vagy akármi ilyesmi.

Tehát a kérdés: megnézi valaki ezeket a felvételeket, vagy csak ha mittudomén bűncselekmény történt?

Köszi, üdv :D


2010. júl. 8. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből TV szereplés is lehet akár, gratulálok!!! :D:D:D
2010. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pff nagyszerű lenne... :)

Amúgy ez biztos infó, hogy visszanézik az egészet, vagy csak úgy írtad? Én mondjuk elég elképzelhetetlennek tartom, hogy minden egyes bankfiók alkalmaz arra egy embert, hogy végignézze az előző éjszakai felvételeket! :)

2010. júl. 8. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
en nem hiszem hogy visszanezik hanem folyamatosan nézik, bár ha nem jött senki rátok akkor nemhiszem hogy látták
2010. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Vagy csak azért nem jöttek mert műsor volt :D
2013. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!