Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi baja a gördeszkámnak?

Mi baja a gördeszkámnak?

Figyelt kérdés
Szülinapomra kértem gördeszkát . Anyáék ezt az ötletet nem igazán díjjazták sőt.. De végül bele mentek. Ma elmentünk együtt megvenni viszont anya csak decathlonba volt hajlandó menni. ÉS végűl ott ventünk 10k -küröl egy gördeszkát. Sokan írták hogy ezek nem jók semmire, hamar eltörik , trükköket se lehet vele csinálni.. De a kérdés arra vonatkozik hogy kipróbáltam és picit fura. Néztem videókat hogy lehet velük kanyarodni meg ilyesmii és én is úgy csináltam, ment is viszont amikor balra kanyarodik akkor van amikor egy picit recseg. És eléggé eldől. Mármint ah.. remélem értitek. Persze lehet én csinálok valamit rosszul, és ennek nincs is semmi baja azon kívűl hogy elvileg nem valami strapabíró.. Lehet ez egy tök buta kérdés volt de kérlek ne szídjatok szét. Most kezdtem kb semmit se tudok ezekről.

2019. jún. 13. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Azta! Ez igen! Bocsi tesó de ez tényleg, durva kérdés volt :D amúgy milyen márkájú?
2019. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1.Lány vagyok. 2. Tudom kicsit értelmetlenül fogalmaztam meg és elég hülyén viszont tényleg alig tudok ezekről valamit ezért gondoltam inkább rákérdezek hátha valaki tudna benne segíteni. Vagy ha nem is kell benne mert ez lehet normális akkor elmondja. 3. oxelo
2019. jún. 14. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyu. Amit mondanak az oxelo gordeszkarol, eleg hulyek.. ezt a deszkat kezdoknek ajanljak, es trukkokre is alkalmas termeszetesen. Azt mondom, hogy mivel decatlonbol vetted, nem lehet rossz minosegu. Az oxelonak jo a tartasa es a minisege , szoval szerintem te csinalsz vlmit rosszul. Sok jo probalgatast es kitartast kivanok ! <3
2019. jún. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!