Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szalagavatós tánc gondok. Mit...

Szalagavatós tánc gondok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már javában tartanak a szalagavatós táncunk próbái, eddig élvezettel táncoltam, de most egyre többen mondták, hogy nem megy jól ez, vagy nem csinálom jól azt. Most mindenki velem foglalkozik, segítenek. Nagyon rendesek tényleg, pedig az osztályunkra eddig nem volt jellemző ez a mindenki egyért... Csak kicsit már rossz nekem, belülről állandóan idegesít, hogy mennyire nem megy, és minél jobban próbálom, minél többen néznek, annál rosszabb. :S Ma odajött hozzánk az osztályfőnök, és marha kedvesen megkérdezte mindenki előtt, hogy "tudsz-e már a többiekkel együtt mozogni, mert a múltkori próbán sírtam rajtad..." Őszintén, ez Nektek hogy esne? Pasi vagyok, így nem fogom kimutatni az érzelmeimet, főleg nem ennyi ember előtt... De nagyon rosszul esett nekem. Nem akartam "megválaszolni" neki, mert nem akartam elvágni magam nála pont érettségi előtt, az utolsó évben... Mégis mit tehetnék? Főleg azzal, hogy ne cinkeljenek a többiek, mégha segítenek is, ha nem megy, meg hogy tegyem túl magam az osztályfőnököm "kedvességein"?
2008. nov. 12. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, nem én vagyok az egyetlen az osztályban, aki nem tánc őstehetség...
2008. nov. 12. 19:44
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Gyakorolj többet és ne görcsölj rá, idővel kialakul hidd el. De ha nem élvezed a táncod és görcsösen mozogsz, akkor az a teljesítményeden is meglátszik.
2008. nov. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom kötelező menni? Figy szerintem ha ilyen rosszul érzed magad, szard le, fogd magad és szállj ki ha ki lehet. (megjegyzem nálunk most tört ki a szalagavató tánc körüli botrány)
2008. nov. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyakorolj többet, főleg a partnereddel. Természetes, hogy nem vagy őstehetség, nem is kell annak lenni, ez csak egy szalagavatós tánc, a szalagavatóján meg általában mindenki táncol, mivel ez nagy élmény. Én lány vagyok mégis azt mondom, hogy nem kell ősthetségnek lenni:D nem kell pontosan tudni a lépéseket, elég ha a koreográfiát tudod, akkor nem látszik ha van egy kis baki. Lehet, hogy a tánctanár ezt észreveszi és emiatt piszkál, de az előadáson ez már senkinek se fog feltünni, senkit se fog érdekelni. Az osztályfőnököddel nem tudsz mit csinálni, mosolyogva mondj neki valamit, aztán hagyd ott a fenébe! Nem te vagy az egyetlen akinek nem megy jól a tánc. Sőt az én sulimban az összes fiú utálja, azért valahogy mégis elviselik, márcsak a lányok kedvéért is:)
2008. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!