Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos lécci help, az osztályo...

Fontos lécci help, az osztályon belül fogadtunk a vb-re hogy ki nyeri?

Figyelt kérdés
Én tettem egyedül a spanyolokra és már a negyeddöntőben csak az én csapatom maradt bennt mert senki sem tett a többire. Így fellázadtak a többiek, hogyha nem a spanyolok nyernek akkor mindenki visszakapja a betett pénzét, de sztem az én csapatom van/lesz a legközelebb az első helyhez, ugyhogy jogosan az én tippem a legjobb. Sürgős mert négy nap mulva döntő, de amugy sztem a spanyolok nyernek ugy is, de ha nem akk lesz nagy vitázás. Előre is köszönöm a segítséget.
2010. júl. 8. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2010. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocs csak már túl hosszú lett és nem figyeltem. AKoor nekik van igazuk vagy nekem? Ha nem a spanyolok nyernek , akkor is én kapom az egészet mert az én tippem van legközelebb, vagy akk visszakapja mindenki a pénzét?
2010. júl. 8. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ez azon múlik mennyire sportszerüek a barátaid, mert ha úgy gondolják visszaveszik a pénzüket, de egyébként ha nyernek a spanyolok a tiéd kéne, hogy legyen a nyeremény. De kérdezd meg tőlük, hogy ha fogadnak majd valami komoly fogadó irodában, akkor ott is úgy működik véleményük szerint, hogy ha nem jön be a tipp, akkor visszajár nekik a pénz? Szóval röviden, ha nyernek, akkor járna a pénz neked.

Ha nem nyernek,akkor küldjétek el nekem a pénzt :) De tényleg, ha senkinek nem jön be a tipp,akkor mi lesz a feltett pénzzel?

2010. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a spanyolok nyernek akkor a dolog egyértelmű: senkié se lesz a pénz, kötelező lesz az összedobott lóvét elkocsmáznotok.
2010. júl. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ilyen nincs hogy visszakapják! ha bárhová elmész fogadni akkor ha nem nyersz nem kapod vissza a lóvét! ez hülyeség sztem, neked kellene megkapni vagy válasszon mindenki új csapatot!
2010. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!