Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi volt ma (2010. 07. 07) az...

Mi volt ma (2010. 07. 07) az Árva angyalban?

Figyelt kérdés
Lemaradtam róla. :(
2010. júl. 8. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem nézem,fogalmam sincs róla,de ha felmész a www.port.hu/tv oldalra a mai műsorra akkor elolvashatod a tartalmát.Sőt,előre is jópár napra!
2010. júl. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Inkább linkelek:D


[link]

2010. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ó te jó ég...
2010. júl. 8. 19:09
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a linket. :)
2010. júl. 8. 19:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Néztem! Imádoom :))


Tehát, a csávó megállította az angyal csajszit. Elkezdett vele "veszekedni", mért hazudott stb..

A csajszi leoltotta a srácot, hogy milyen arrogáns, meg hogy hogy veszekedett a feleségével. Szóval nem szépen váltak el.

A srác elutazott a feleségével nyaralni, és a repülőjük lezuhant... Mikor a család megtudta a hirt épp ott volt az árva csajszi a házban és hallotta,hogy valószínű meghalt a srác is és a felesége is. Lelkiismeret furdalása volt, hogy hogy bánhatott igy vele (a sráccal) mikor ő nagyon jó fej volt.

Na aztán a srácot élve megtalálták, de a feleségét nem.

Otthon ment a hiszti , a feleség anyja hisztizett, hogy szegény kicsi lánya stb... Mire telefonom beszélt a sráccal (a feleség anyja) és mondta neki, hogy ő ölte meg a lányát!!

Végül ott lett vége, hogy bement valami intéző a sráchoz a korházba, hogy természetesen megfizetnek minden kárt neki, ő pedig mondta, hogy a feleségével mivan?? és mondták, hogy eltűntnek nyilvánították. És a végén mutatták a tengert és hogy valami fadarabon (vagy min) ott lebegett a felesége, tehát nem is halt meg!


Remélem nagyjából érthető voltam, a neveket még annyira nemtudom :D De nagyon jó ez a sorozat!! :)

20/L

2010. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez butaság amit belinkeltek!!! Nem is ez volt benne!!

Az amit leirtam, az a jó :)

2010. júl. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm:)))

a felesége egyébként Viviana, a férje a pszichológus Juan Miguel, az árva lány pedig Marichuy, A doki lánya Máítá (így ejtik), az anyós az Onélia.

2010. júl. 8. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, közben olvastam a belinkelt linken, csak nem tudtam, hogy kell irni őket :))


Szívesen.

2010. júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!