Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen gonosz?

Csak én vagyok ilyen gonosz?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom eldönteni,hogy csak én lehetek-e olyan gyökér,akit nem mozgat meg, ha egy 80 év körüli vagy 80 feletti idős ember meghal?

Megértem,hogy gyászolják a nagyszülőket meg szomorúak stb.de sosem értettem,hogy miért kell annyira nagy tragédiának felfogni, ha elhunynak viszonylag elég szép korban. Én örülnék neki,ha az én szüleim vagy szeretteim 80 éves korukig élnének...

Nagyon sok embernek nem ilyen szerencsés...


Szerintetek gyökérség?



2019. jún. 15. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
És majd ha 80 éves korukban meghalnak azt fogod mondani, hogy itt volt az ideje, vagy meggyászolod őket és szomorú leszel mert hiányozni fognak?
2019. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze,hogy meggyászolom őket és szomorú leszek, ezt a kérdésben is írtam... De nem hiszem,hogy emiatt lelkibeteg leszek, és hatalmas tragédiának fogom majd fel. Hiszen ez az élet rendje. Senki sem él örökké. Én azt kívánom, bárcsak addig élnének minimum.
2019. jún. 15. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem történik meg nem tudod milyen érzés, amikor elveszítesz valakit, akit nagyon szeretsz, mindegy hány évesen ment el. Az én anyukám 78 éves korában halt meg, azt nem mondom, hogy lelkibeteg lettem, de sokáig nem tudtam úgy rágondolni, hogy ne fogott volna el a sírás, néha még ma is előfordul, ha a kezembe kerül egy fényképe, pedig ennek már 11 éve.
2019. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ez is természetes legutolsó. Elfog a sírás, hiányzik,főleg ha nagyon összetartoztak stb. Csak azt nem értem,amikor valakinek meghal pl.a gyereke ,vagy fiatalon egy hozzatartozója és akkor jönnek azzal,hogy nekik is meghalt a nagymamájuk 86 évesen... Hát szerintem nem ugyanaz a kategória.
2019. jún. 15. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!