Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitcsináljak ha nem láttom az...

Mitcsináljak ha nem láttom az életemnek az értelmét?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Mert fontos lenne! Igazából nem is tudom miért van de ezek a gondolatok mindig ott vannak a fejemben
2019. jún. 16. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mi a munkád, vagy mivel szeretnél foglalkozni? Mi a hobbid? Barátaid vannak? Mivel töltöd az időt?

M hiányzik az életedből legjobban? És mi az, ami valamennyire kikapcsol vagy örömet okoz?

2019. jún. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17/L A Sport a mindenem. Nincsenek.
2019. jún. 16. 19:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Mit soportolsz? Ezzel fogsz foglalkozni? Milyen tanuló vagy? Csapattársaid milyen emberek?
2019. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kung fu. Nem mindenkivel beszéltem még csak egy pár emberrel. Nem de nagyon szerettem a sportot. Bocsi azt nem szeretném meg írni.
2019. jún. 17. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Félsz tőlem?
2019. jún. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Keresd meg,attól semmi sem fog változni ha csak ilyen negatív dolgokon rágódsz,próbálj ki új dolgokat hátha bejön valami.

Vagy gondolj vissza az életedben egy olyan pontra mikor boldog voltál ha esetleg volt ilyen,és próbáld meg megismételni.

Vagy csak próbáld meg néha elengedni magadtól a külvilágot,kicsit nézz magadba és talán megtalálod azt ami hiányzik az életedből ahhoz hogy értelmesnek gondold.


Mellesleg fölösleges azon rágódni hogy miért is vagy itt,mert az egyetlen biztos dolog az hogy létezel,inkább ezzel foglalkozz,élj, egyszer majd úgy is feléd sodor valamit a véletlen vagy akár te magad kutatva találod meg azt ami értelmet ad majd neki.

2019. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!