Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Wish-ről nem jön meg a rendelt...

Tamás2000112 kérdése:

Wish-ről nem jön meg a rendelt dolgom?

Figyelt kérdés
renfeltem aproságokat 15e értékben de eddig 4 termékből 1 sem érkezett meg 1 iknél viszakértem a pénzt nem tudom meg e kaptam a másik cuccaim is késnek,tehetek feljelentést csalás miatt? kocsihoz rendeltem fontos kiegészitőket kb 3 napom ment kárba ezzel egy véleményem van a wish egy sz*r ebay rol pontosan megjött

2019. jún. 17. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Valahonnan Talán amerika környékéről jön, ne gondold, hogy pár nap alatt megjön.
2019. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 hónapja késik 2 termék én megértem de akkor a határidőt irják rendesen és tartsák be második érekzési idő is letelt és nincs uj érkezési idő enyi erővel ingyen is adhatnák esküszöm ha nem b*sztam volna el 15 ezret megvettem volna ithól és az a biztos ilyen kinai sz*r oldalakrol felesleges rendelni ugy látom csak a baj van vele
2019. jún. 17. 21:42
 3/3 fairi1 ***** válasza:

Wish-en kínai eladók dropshippelik az árut. Áru érkezésének várható ideje 20-40 nap közt van, de gyakran 60 nap is lehet.

Senkinél nem tehetsz feljelentést ha átvertek igy jártál. Mikor whisen rendeltem termékek 50% sose érkezett meg ami jött azok ócskák, oldalt érdemes elfelejteni.

Aliexpress egy fokkal jobb, de az is vadkapitalista. Van vásárlói védelem ami működik is, de eladók közül sokan trükköznek szóval okosan.

2019. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!