Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Henna sablon készítése?

Henna sablon készítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kinéztem egy bonyolultabb hennát a neten. A képről kiszerkeztettem magát a hennát, kiynomtattam, azonban ötletem sincs, hogy ezt a sablont hogyan tudnám bőrre felvinni, hogy onnan már csak át kelljen mennem vele a hennával. Olvastam valami pauszpapíros megoldást, de arról sem találtam részleteket. Esetleg valami javaslat?



2019. jún. 18. 13:42
 1/1 SzilKa ***** válasza:

Vegyél bőrindigót (tetováló felszerelés üzletben kaphatsz, 200,- körül van), és a sima nyomtatópapírod alá teszed indigós felületével felfelé. Tollal vagy rotringgal átrajzolod a vonalakat, így a papírok hátulján ott lesz az indigós vonalazás. A bőrt bekened deo stifttel (nem géles) és rásimítod. Így kerül át a bőrre az indigós vonal.

Felesleges pausszal csinálni.

2019. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!