Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt olyan kérdésed az oldalon...

Volt olyan kérdésed az oldalon, amire valóban hasznos választ kaptál?

Figyelt kérdés
Ami megváltoztatta az életed!

2019. jún. 22. 07:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan súlyú kérdést még nem tettem fel, ami megváloztatná az életem, de nagyon jó tanácsokat kaptam már, amik segítettek egy macerás helyzetben jól dönteni.
2019. jún. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogy tudtad 82%-os szinten tartani magad?
2019. jún. 22. 07:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Igyekszem normális válaszokat adni, persze van, akinek ez mindegy. Nem törődöm annyira a százalékommal, sok kérdezővel eleve privátban beszélek, mert tudom, hogy amit írnék, az bevonzaná a kötekedőket.
2019. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóan, mint az első. Nem is nagyon szoktam kérdezni, max havi egyszer, nem is hú de fontos dolgokban.

Illetve kutya vásárlás előtt nem is konkrét kérdésemre, de az adott fajtával kapcsolatos összes kérdést elolvastam, megnéztem kinek honnan van kutyája, melyik tenyésztőtől ne vegyék kutyát. Végülis ez fontos döntés volt, társat választottunk a családba.

2019. jún. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szóval a konklúzió lemaradt. Most lesz egy éves a kutya és nagyon jó döntés volt őt választani. Szuper kutya, jó idegrendszerű és egészséges. Végülis, ha nem is egy életre szóló döntés volt, de azért remélem elég sokáig velünk lesz!
2019. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

néhány kérdést tettem csak fel- és alig kaptam választ, vagy egyáltalán nem kaptam (többnyire szakmai volt, nem olyan típusú, hogy utálom anyósom/szomszédom/sógorom/ bármely embert - mit tegyek).

Engem nem kell levinned 66-ra, pihenj ezen a szép nyári napon.

2019. jún. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Üdv a klubban!
2019. jún. 22. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!