Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit megtalálni...

Hogy lehet valakit megtalálni csupán a telfonszáma alapján?

Figyelt kérdés
Megvan nekem egy telefonszám oda is van írva a neve, hogy "Bandi" de nekem nincs ilyen nevű ismerősöm, hogyan tudhatnám meg, hogy ki ez anélkül, hogy felhivnám?
2019. jún. 23. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nyilvános a száma, a netes telefonszám-keresőkben megnézheted. Ha nem, sehogy. Ha nem vagy hajlandó felhívni, feleslegesen van meg a száma, úgysem akarsz kapcsolatba kerülni vele, törölheted.
2019. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem te hívod fel, hanem egyik ismerősöd.

Egyszer hívogatott egy számról valaki.

Èn a masik telómról, több nap utàn felhívtam, hogy kamionsöfőr vagyok és itt àllok a gyàr előtt, de nem engednek be, ezt a számot adtàk meg.

Hát, őőő itt semmi gyár nincs.

Akkor, mégis kivel beszèlek, kérdeztem?

Egyből megmondta.

2019. jún. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, ez egy jó ötlet😀
2019. jún. 23. 11:17
 4/5 anonim válasza:
2. vagyok. Nekem bejött, sőt még a várost is megmondta.
2019. jún. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tudakozóban nincs benne, akkor egyszerűen felhívod rejtett számról, és megismered a hangja alapján, vagy teljesen kamu dolgot mondasz, vagy megbízol egy ismerőst, hogy hívja fel, vagy bármi. Vagy csak hagyod a fenébe.


Egyébként meg a Bandi az, ha nem emlékeznél...

2019. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!