Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki emlékszik erre a vízibicikl...

Ki emlékszik erre a vízibiciklire?

Figyelt kérdés

emlékszem egyszer valahol nyaraltunk a szüleimmel és mentünk egy vízi bicajjal, de azóta sem láttam olyat soha!De még képet sem találok róla!

3 hatalmas kereke volt, élénk színekkel!Sajna nagyon másra nem emlékszem közel 25 éve volt!


2010. júl. 9. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyasmi volt mint egy traktor?:)
2010. júl. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dede!!
2010. júl. 9. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rémlik vmi, még Balcsin láttam, de akkor már sajna nem is lehetett őket használni.
2010. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én emlékszem rá!A szüleim azt mondták nekik nem is rémlik !Engem gyerekként biztos megfogott, hogy ennyire bennem maradt4Sajna sehol nem láttam azóta ilyet, de még képen sem!
2010. júl. 9. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:
én nem elsősorban a járműre emlékszem, hanem arra, hogy nagyon féltem rajta utazni. állandóan vízbefúlástól féltem. a mai napig félek kompon, hajón utazni
2010. júl. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nekem is ezért van vízijármű fóbiám??Még nézni is útálom a nagy hajókat, meg kompokat ,uszályokat!Kiráz a hideg , szinte rosszul vagyok a hangtól ahogy a víz veri az oldalukat!
2010. júl. 10. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!