Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek a tokyo ghoul:re röl...

Nektek a tokyo ghoul:re röl mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát fontos megjegyezni, hogy a tokyo ghoul:re a tokyo ghoul:re manga alapján készült, ami pedig a tokyo ghoul mangának a folytatása. Ez azért egy fontos tényező, mert a mangában sok dolog máshogy alakult, meg volt még egy rakás másik karakter, akikről az animét nézve azt se tudjuk, hogy fiú-e vagy lány.

Ezért ha az ember nem olvasta a mangát, csak az animét látta, néhány dolgot nem fog érteni a :re-ben, ami miatt kevésbé lesz élvezhető.

Na de! Az én véleményem szerint a :re első évada sokszor leginkább csak unalmas volt, de kifejezetten rossznak nem tudnám állítani, míg a másodikra csak egy "wtf" jelzőt aggatnék, ugyanis én nem tartozom a tokyo ghoul mangát olvasó egyének közé.

Izgalmasnak, izgalmas volt végülis, de tekintve, hogy sok karaktert nem ismertünk, nem tűnt akkorának egy szereplő elvesztése.

Az nem volt olyan rossz, hogy több szálon is futott a sztori, de én még akkor néztem, amikor hetente jött ki új rész, és emiatt néha már nem tudtam követni az eseményeket.

Számomra még meglepő volt, hogy az első két évadhoz képest a kagunék valamiért hatalmasat fejlődtek (Először csak 4 fajta volt, aztán most meg már egy hatalmas, ghoul zombikat köpő is szörnyeteg is megjelenik?!).

Ezt a Kaneki-Touka házasságot is kicsit hirtelennek éreztem, de legalább lett egy korrekt lezárása a történetnek, ami után nem akarom, hogy még párszor belerúgjanak ebbe a világba.

Egyébként ha bármennyit is számít, sztem mindkét évadnak nagyon jól sikerült az openingje, amiket máig szívesen meghallgatok.

(Lehet, hogy félreértettem a kérdést és te a mangára céloztál benne, de a lényeg, hogy az animéről ez a véleményem)

De miért, te mit gondolsz róla?

2019. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hátt az én körgyezetemben nagyon senkinek se tetszett (bevallom nekem se) de nem is olvastam a mangát szóval...
2019. nov. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!