Mi a hülyeség?

Figyelt kérdés
Saját szavaiddal írd le kérlek.

2019. jún. 25. 22:47
 1/3 anonim válasza:
53%
Hülyeség lehet az, ha mondassz viccből valami irdatlan butaságot, vagy az ha csak szimplán egy idióta vagy és mindig debilséget beszélsz 🤔 több felé hülyeség létezik, szerintem ezt a fogalmat nem lehet meghatározni mert igazából ez a dolog határtalan 🤔
2019. jún. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Na most kérem szépen a hülyeséget kell elmondanom saját szavaimmal, de anyukám nem tudja megmondani, miért nem vesz nekem szavakat meg szerinti hülyeség is szavakat venni mert megromlik a nagy melegben ja és hidegben meg meg is fagyhat és akkor kell bevennie kanalas gyógyót de nincs szája ezért a szav beteg marad de ha nincsen se nem meleg sem nem hideg és nem lesz baja akkor sem tudom mit kérdezel de mindegy is mert semmi szavam sincs apám azt mondja majd vehetek ha nagy leszek és dolgozni fogok de nem fogok mert hülyeség dolgozni
2019. jún. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
K koszinom
2019. jún. 26. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!